Тримаю впевнено АК в руках,
Неволя – це моя ціль в думках.
Приклад до плеча і погляд вперед,
Один до одного, все точно, я – Архімед.
Суспільство – це моя ціль.
Ви відчуватимете страждальний біль,
Одного разу, ви хотіли мене зломить
Тепер прийдеться вас усіх вбить.
Не впаду, не прогнусь..
Будете ланцюгами бити. Усміхнусь!
Ви думаєте я сталі боюся?
Та перед вами ніколи не схилюся.
Повільно натискаю на курок
І хтось вже не підніме руки до зірок.
В очах ви не побачите жалю,
Лиш відтінок безбарвного кришталю.
2 коментарі “Тримаю впевнено АК”
Прекрасниі сильний вірш. Вражає….
Сильний вірш, написаний сильною особистістю. Я в захопленні.