Не ображай жінок, їх доля не проста
З кудрявої малечі і до дорослих літ
Та не суди усіх, не знаючи і ста
І усміхнеться та, в якої серце – лід
Не ображай, ніколи, колись все повернеться
На суд повстанеш ти, там заповідь проста:
“Усі судимі будуть й добро все, відізветься”
Так не суди усіх не знаючи і ста!
Любов, турбота, біль, розлука
Це все супутники жінок
Жіноча доля це не мука
Але ж і не з квіток вінок
Життя, не зовсім як у казці
Та хочеться колись відчути
Все ж якесь диво, принца в масці
Слова любові й ласки чути.
В ваших руках це, чоловічих
Вся ніжність, щирість та любов
Добро велике живе вічність
Творіть частіше ж, ви його
Думок на тему “Не ображай жінок”
Хороший вірш, але його тема трішки застаріла, адже сьогодні жінки мають ті ж права, що й чоловіки, а інколи їм навіть легше влаштуватися в суспільстві, ніж чоловікам. І плюс до того, доля непроста як в жінок, так і в чоловіків.