Выхожу – вдыхаю, Весна… – понимаю… Распахну – открою, Радости не скрою… Вычеркну – забуду, Но поверю в чудо… И не так бывает… – отряхну колени… Что нас не ломает – Делает сильнее!
Daily Archives: 20.02.2021
20 posts
А вітер знов заграв на саксафоні, Мелодію ту слухав ліс увесь. Зелені простягла сосна долоні. Щоби впіймати сонця промінець. Під вітра музику сніжинки танцювали Та сріблом тихо падали униз І землю ним повільно накривали, Виконували всі зими каприз. 2018 р.