Для голосування необхідно авторизуватись

І СПОГЛЯДАЄ ЧЕРВЕНЬ ДИВОГРАЄМ ЧАРІВНИМ…

 

. .        І  СПОГЛЯДАЄ  ЧЕРВЕНЬ  ДИВОГРАЄМ  ЧАРІВНИМ…

. .Ось і заквітували – розцвіли мої ніжні темно-рожеві півонії, які приготувалися до чарівної миті, аби стрічати літо – літечко краснеє з відкритими обіймами. А за ними в ряд починає розкривати свої тендітні бутони і біла півонія з рожевим відтінком. А який чудодійниий аромат! Підходила я до кожної квіточки, милувалася – любувалася кожною пелюсточкою і вдихала, вдихала приємний запах, який незримо – невидимо захоплював мене в ароматний полон і нагадував про дитячі рожеві мрії…
. .А в надвечір’я, мандруючи по своєму заквітчаному подвір’ї, я знову зупинялася коло розкішного високого куща біло-золотистого жасмину, який загортав – закутував мене у свій духмяний аромат і засипав дрібненькими білими пелюстками, коли обережно торкалася зелених листочків на густих гілочках з біленькими квіточками. І так добре, світло на серденьку мойому…
. .А он там, біля паркану від дороги розрослися світло-зелені кущі густого молодого маку. Вирізьблені ніжні листки нагадують смарагдові декоративні фігурки з волохатими візерунками. Кілька чашечок – голівок луснули – тріснули зверху і з’явилися на світ БОЖИЙ яскраві оранжеві маки, які вмить зачаровували зір перехожих.
. .Усіма барвами веселки ще вигравали чарівну травневу мелодію на сонячних променях світло-сині волошки, темно-фіолетові, голубі, біло-молочні, коричневі, світло-оранжеві іриси, малинові, бузкові, рожеві, білі орлики.
. .Гармонійно вписалися -приєдналися до темно-рожевих квіток клематису, що розростався – уплітався все вище і вище, квіточки білої, оранжевої, червоної молодої трояндочки. Сонячні дні і багата волога сприяють гарному і тривалому квітуванню величної королеви квітів – прекрасної троянди.
. .І споглядає літній червень дивограєм квітів чарівних, обіймається чуттєво й веселково із травнем юним запашним…
. .Літо – літечко краснеє надходить – наближається в усій ГОСПОДНІЙ величі й красі!

. .                       ТАМАРА РОМАНЮК.

3

Автор публікації

Офлайн 1 місяць

Тамара Романюк

960
Коментарі: 28Публікації: 441Реєстрація: 06-02-2020

Вибір видавця (Вересень 2021)

Достижение получено 18.10.2021

Титул: Вибір видавця (Вересень 2021)

Небайдужий читач

Достижение получено 16.02.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій