Для голосування необхідно авторизуватись

КРАСА, ДАРОВАНА ПРИРОДОЮ

. .                                                КРАСА,  ДАРОВАНА  ПРИРОДОЮ
. .Замайоріли – засвітилися яскравими жовтими кольорами у моєму барвистому квітнику величні сонячні квіти – чарівні рудбекії, які заполонили неждано- негадано всеньке заквітчане подвір’я. То тут, то там виринули розкішні зелені кошики – суцвіття з витонченими жовтими квітами із коричневою серединкою, які вабили – надили своєю неповторною красою… Здавалося, що і від яскравого сонячного проміння, і від ніжних жовтих рудбекій на великому охайному подвір’ї ставало світло, яскраво, привітно і спокійно – спокійно. А в поєднанні з білою лілією королівською й вишуканою малиновою трояндою яскрава жовта рудбекія створювала дивовижну природну композицію. Очей не відірвати!
. .А поруч – гарно заквітували ніжні високорослі білі ромашки, які й доповнили – уквітчали оригінальну квіткову композицію з прекрасними квітами – рудбекією, трояндою, лілією… Українська королиця – ніжна біла ромашка – то любові квітка… Біла квіточка, яку так хочеться зірвати, аби поворожити на кохану – милу людину, але жаль зривати… По-народному цю ніжну квіточку ромашку називають “невісточкою”. Як же приємно дивитися і насолоджуватися цією чарівною білосніжною красою – українською королицею – ромашкою!
. .Лілія! І знову лілії червневі і неба БОЖЕСТВО… Ще цвітуть – красуються надворі прекрасні квіти лілії королівської, оранжевої лілії… А ось заквітували і гонорова жовта лілія із оранжевою смужкою посередині, темно-малинова середньоросла лілія, світло-оранжева й темно-червона лілії. І кожна квіточка приваблива та гарна по-своєму. Вся палітра кольорів та відтінків червневих лілій створює у барвистому квітнику справжній веселковий дивограй. Дивлюся на чарівну красу, даровану Природою, а на душі так любо та мило, світло та радісно….
. .Велична троянда – цариця всіх прекрасних квітів на Землі продовжує розкішно квітувати і дарувати свою чарівну красу вдруге. Довгі сонячні дні і багата волога сприяють тому, що ці дивовижні ГОСПОДНІ створіння вибухають червоними, білими, жовтими, оранжевими, бузковими, малиновими барвами щомиті і щоденно. Як приємно спостерігати, коли з’являються перші пуп’янки на молоденькому трояндовому кущику, потім – перші ніжні пелюстки, на яких виблискує – виграє діамантами вранішня роса, а там – і розкривається – розцвітає вся квіточка – троянда… І з’являється на світ білий – ясний диво Природи – чарівна ТРОЯНДА! Чудеса!
. .Сонячні погожі дні змінюються хмарною і дощовою погодою… Та не зважаючи на примхи матінки – Природи, мужньо і гарно ще квітують три казкові деревця – кущі дрібноквіткової світло-малинової плетистої троянди, убраної у заквітчані букетики – суцвіття, які так приваблюють зір. Не відстають від них й оранжеві лілійники, квітуючи майже одночасно з величними ліліями. То тут, то там з’являються барвисті острівці багаторічної гвоздики, зачаровуючи ніжними дрібними квіточками.
. .Як прекрасно на душі, коли навколо така неписана КРАСА, ДАРОВАНА ПРИРОДОЮ…
. .                                              ТАМАРА РОМАНЮК,
.   .                                            4 липня 2019-21р.
2

Автор публікації

Офлайн 1 місяць

Тамара Романюк

960
Коментарі: 28Публікації: 441Реєстрація: 06-02-2020

Вибір видавця (Вересень 2021)

Достижение получено 18.10.2021

Титул: Вибір видавця (Вересень 2021)

Небайдужий читач

Достижение получено 16.02.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій