-О,трибун перепади…
Що?!.Біс у ребро їм і в печінку;-
Показують…же,гади…
Некрупним планом…гарну жінку!..
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
-О,трибун перепади…
Що?!.Біс у ребро їм і в печінку;-
Показують…же,гади…
Некрупним планом…гарну жінку!..