Запитала донька в тата
В комп’ютерному клубі:
-Що означає перебувати
В”цивільному шлюбі”?
І відповів батько Любі:
-Це коли(здається мені)
Жінка дума,що у шлюбі,
А чоловік вважа,що ні…
Для голосування необхідно авторизуватись
okЗапитала донька в тата
В комп’ютерному клубі:
-Що означає перебувати
В”цивільному шлюбі”?
І відповів батько Любі:
-Це коли(здається мені)
Жінка дума,що у шлюбі,
А чоловік вважа,що ні…
Думок на тему “Точне пояснення”
Як то кажуть, ‘і сміх, і гріх’))