Колись усе це марним стане
І піде тихо в небуття…
А він угору очі підведе і в неба Шукати буде каяття.
Дивись,бо буде вже запізно, Молись,прощення заслужи!
Не бійся,Бог усім нам допоможе, Бо злії люди не прощають,а він простить усі гріхи!
І я в молитві тільки спокій і знаходжу,
І поглядом у неба синяві тону… Душа знаходить порятунок в нім.