Одного разу Бобик запитав у своєї мами: -Матусю,чому усі:і люди,і тварини,навіть дерева старіють? Мама відповіла своєму допитливому синочку: -Тому, що так заведено матінкою-природою ще дуже-дуже давно… Бобик задумливо подивився на маму. -Але я не хочу старіти,я не хочу навіть дорослішати.Бути дорослим-значить стати вічно комусь чимось зобов’язаним,ти вічно мусиш кудись бігти,їхати,поспішати…А бути малим-добре. -Синку,ти вже дорослий,адже вже починаєш думати над такими серйозними питаннями. Бути дорослим-не значить змінюватись зовні…Бути дорослим-значить мислити по-іншому,серйозніше,мудріше.Внести в своє життя і життя інших якихось фарб,яких саме-чорних чи світлих залежить від самої людини…А проблеми,що завжди з нами ми створюємо самі,ускладнюючи життя собі і близьким. Мати подивилась на сина і ніжно лизнула за вушко.Коли вона була маленька,то теж не хотіла дорослішати,адже бути дитиною набагато краще.Діти бачать більше ніж дорослі… -То що ж робити?Я не збираюсь миритись з матінкою-природою!-Бобик тихо загарчав на уявну матінку-природу. -Нічого,мій хороший,змиритись і просто плисти по за течією…Нехай ріка життя несе тебе в майбутнє.Потрібно пам’ятати,що навіть після самої страшної грозової ночі надходить новий сонячний день. Життя-це найважче,що ми можемо собі уявити,але не нам вирішувати:жити чи не жити.Бог дає життя і його забирає.Нам залишається лише оберігати тих,хто нам дорогий і молитися за них.Жити і радіти життю,небу,деревам,сонцю і навіть дощу.А дорослішання-це лише важкий етап нашого життя через який повинна пройти кожна людина.
Привітно метляючи хвостиком, на подвір’я забіг сусідський пес. Від недавнього часу він тут підробляв на чверть ставки, обгавкуючи усіх на його думку […]