Для голосування необхідно авторизуватись

“Охоронець”

 -За тебе я дуже боюся

(Онук став казати),

Адже страшно,дідусю,

В ніч сторожувати?

 

 У вареничків кучку

Линув сметану масну:

-Ой,тривожно,онучку,

Допоки…засну(!!!)…

1

Автор публікації

Офлайн 4 роки

Yurii Kovall

441
Коментарі: 0Публікації: 261Реєстрація: 11-04-2020

Золоте перо

Достижение получено 20.04.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій