Ми створені з Любові
Творець у нас один
Тече у нас поволі
Чи кров, чи хлорофіл
Рослини ми, чи люди
Одне у всіх буття
Кінець усьому буде
Це попіл і сміття
Та вірю, що на небо
Душа чимдуж летить
Бо їй додому треба
Назавжди, не на мить
Ми створені з Любові
Творець у нас один
І не зважає Доля
В нас кров, чи хлорофіл…

Думок на тему “Ми створені з Любові”
Прекрасний і дуже цікавий твір!