Для голосування необхідно авторизуватись

Ми створені з Любові

Ми створені з Любові

Творець у нас один

Тече у нас поволі

Чи кров, чи хлорофіл

 

Рослини ми, чи люди

Одне у всіх буття

Кінець усьому буде

Це попіл і сміття

 

Та вірю, що на небо

Душа чимдуж летить

Бо їй додому треба

Назавжди, не на мить

 

Ми створені з Любові

Творець у нас один

І не зважає Доля

В нас кров, чи хлорофіл…

4

Автор публікації

Офлайн 5 років

Vita Dembicka

211

Не треба слів, лиш почуття....

Коментарі: 14Публікації: 51Реєстрація: 14-04-2020

Срібне перо

Достижение получено 07.03.2021
Присвоюється автору, який подав на сайт 50 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 30.04.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Думок на тему “Ми створені з Любові”