Холодним океаном слів молиться самотня душа:
Чому так мало любові в серцях порожніх,чужих
В ангелів потріпані від кохання обидва крила
Що ховає під маскою кожен із нас одягаючи сміх
Змінюються обставини і стираються межі,
Що ще вчора тримали у певних замкнутих рамках.
Замість справжніх відносин-інтернет мережі
А любов повертається тільки в спогадах й снах
(картинка з інтернету)

2 коментарі “Холодним океаном слів молиться самотня душа…”
Що кожен із нас ховає під маскою сміху, не дізнаємося ніколи… Навіть відвертість дуже ілюзорна річ…
Вірш життєвий, дав змогу дещо переосмислити…. Це важливо.
Погоджуюся з пані Natalya. Життєво та є над чим замислитися. Разом з тим оптимістично. Бо ж хоч “в спогадах й снах”, але все ж таки “любов повертається”.