А на долині пасуться корови,
Водицю з маленької річечки п”ють,
А, значить село виживає потроху,
Тут люди працюють, кохають, живуть.
Та долі єднають, народжують діток,
Вирощують хліб та плекають сади.
Бо тут навіть сонце яскравіше світить,
Всміхається місяць з-за хмар молодий.
Повітря тут свіже, настояне влітку
На травах цілющих.Ти тільки вдихни –
Погане забудеться все на хвилинку,
Немов би потрапив у рай неземний.
Тут айстри та мальви квітують на грядках
І сяють зірками ще й на рушниках,
В селі є хати, що усі в вишиванках,
Хвала господиням, їх вмілим рукам.
Бо бережуть тут традиції давні,
Примножують славу дідів та батьків,
Передають все надбання нащадкам.
Живи ж бо, село ти во віки віків!
2017 р.


Думок на тему “Живи, село!”
як жаль, що села вимирають… будемо надіятися, що ваші слова будуть дійсністю.