. . О, КВІТЕНЬ, ЯК ТЕБЕ НЕ ЛЮБИТИ!
. .О, Квітень, Квітень, як тебе не любити
. .ГОСПОДНЬОЮ квітневою порою.
. .І так хочеться і мріяти, і жити,
. .І веселковою впиватись грою.
. .Весна прекрасна іде, Весна квітує,
. .Палітру розмальовує в Природи,
. .А квітам і барви неземні дарує.
. .Які чудові миті насолоди!
. .Цвітуть на радість людям сади вишневі,
. .І білим цвітом Землю уквітчала
. .Весна у сонячні й світлі дні квітневі,
. .І кольори всім квітам роздавала.
. .Розквітли он фіолетові іриси
. .Низенькі ранні, й зваблюють красою,
. .Синенькі мускарі, як маленькі списи,
. .Нарциси білі ще цвітуть Весною.
. .Тюльпани зацвіли полум”ям червоним,
. .Квітник улюблений заполонили.
. .Корона царська хиталася стодзвонням,
. .Гвоздички там рожеві звеселили.
. .Краса БОЖЕСТВЕННА милує, чарує,
. .В душі й у серці ми її несемо.
. .Весна і радує, й тішить, і квітує,
. А з нею й ми любуємось цвітемо.
. . ТАМАРА РОМАНЮК.

2 коментарі “О, КВІТЕНЬ, ЯК ТЕБЕ НЕ ЛЮБИТИ!”
о так, весна завжди прекрасна. пора, котра змушує кожного “розквітнути”.
. .Щиро – щиро дякую, пане РУСЛАН! Зичу щиросердно і Вам, аби на душі і серці було завжди світло, сонячно, квітково, щасливо, веселково!