|
Розцвіли півонії
Це неначе рай
Простелили колії
У квітковий край
І любов прокинулась
Тепло на душі
Можеш все забрати
Квіти залиши
І ніщо на світі
Не замінить їх
Чуєш поміж квітів
Цей веселий сміх?
Це сміється райдуга
Щось тихо шепта
Знайте, у цих квітів
Є своя душа
Вона пахне ніжністю
Спокоєм, добром
Зігріває лагідно
Всіх своїм теплом
Я порину в квіти
У півонії
І ніщо на світі
Не замінить їх
|
Думок на тему “Півонії”
це красиві квіти. невибагливі і водночас такі гарні.