Ранок теплий. Сходить сонце,
Зазирає у шибки.
На роботу йду до школи
Все життя я залюбки.
Сорок років вчителюю
В невеличкому селі
І вітаються зі мною
Всі дорослі і малі.
Біля хвіртки дошколярик
(Брата свого проводжав)
Розглядав мене з дороги,
Підійшла, він запитав:
– Ти куди ідеш, бабусю?
– В школу, на урок пора.
– Як?! Іще у школу ходиш?
Ти ж така уже стара!

4 коментарі “Скільки ходити до школи?”
Посміхнулася) Діти такі цікаві та допитливі)))
Чудові рядки!
Цікаво те, що історія ця невигадана. Щиро дякую за коментарі.
Супер!