По-своєму люблю весну –
Я народилася у квітні,
Навколо люди всі привітні,
В квітневі ночі не засну…
По-своєму люблю весну –
Там перший поцілунок ночі,
Запам’ятати його хочу…
І знову в спогадах засну…
По-своєму люблю її –
Тюльпана запах – незабутній,
І грози ці у травні люті….
Тут є всі спогади мої…

Думок на тему “По-своєму люблю весну”
Гарно!!! У кожного своя весна…,)