І ось вже вечір, сонечко сідає,
А я все в ліжку, нині ж вихідний,
Ніде не йду, нікого не чекаю,
Дивлюсь в вікно на захід цей рудий.
То прокидаюсь, то у сон впадаю,
І якось досі не зрозуміть мені,
Чи то думками в небі десь літаю,
Чи потопаю у казковім сні.
Глибока ніч, і зірочки вже сяють,
Я й досі в ліжку, нині ж вихідний,
Ніде не йду, нікого не чекаю,
Такий період у душі моїй.

Думок на тему “Вихідний”
Такий період буває у кожної людини, напевно…)