Втомилася від буднів я солоних,
Втомилася я жити під наказ.
Уже тремтить натруджена долоня,
І серденько тріпоче раз у раз.
Чомусь пропала та жага польоту,
І хочеться всі двері вмить закрити –
Щоб завтра не піти знов на роботу,
А просто вдома трохи відпочити.
Я думаю – всьому виною осінь,
І ті дощі, що слабкість навівають,
Вона пробачення щороку в мене просить,
І звісно, я завжди її прощаю.

Думок на тему “Втомилася від буднів я солоних”
“…Всьому виною осінь…” Осіння втома – вона проходить…)