Для голосування необхідно авторизуватись

ВЕСНИ

 

Скоро білим цвітом зацвітуть сади,
Уберуться рясно яблуні і вишні…
Ну, а в тебе, доню, першенькі сліди,
Я й не пам’ятаю вже себе колишню…

Знову цвіт пахучий молоком розливсь,
На руках щебече дзвінко доня наша,
Ох, життя шалене, хоч на мить спинись!
Бо коли так швидко стала вона старша?

…Так і промайнула не одна весна,
По саду в задумі дівчина гуляє,
На очах не сльози – на очах роса
У душі кохання світле розквітає!

Промине багато ще і зим, і літ,
Зацвітуть навколо сливи й абрикоси
Полетіла доня у широкий світ,
А у мами густо засріблились коси…

Повертають птахи знову в рідний край..
Ох, які ж красиві в Україні весни!
Підростай, же доню,та не забувай
Що у ріднім домі й серденько воскресне!

 

4

Автор публікації

Офлайн 6 років

Вікторія Грицевич

42
Коментарі: 0Публікації: 12Реєстрація: 08-08-2020

Бронзове перо

Достижение получено 08.08.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій