Я до тебе в сни осінньо-ніжні,
Запахом і дотиком і звуком.
Може згодом чи на цьому тижні…
Радістю, надхненням, просто другом?
Я “щолистопада” забуваю,
Станцію метро і колір неба.
Ні тебе, ні сумнівів, ні чаю.
Годі любий хлопчику. Не треба.
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Я до тебе в сни осінньо-ніжні,
Запахом і дотиком і звуком.
Може згодом чи на цьому тижні…
Радістю, надхненням, просто другом?
Я “щолистопада” забуваю,
Станцію метро і колір неба.
Ні тебе, ні сумнівів, ні чаю.
Годі любий хлопчику. Не треба.