Для голосування необхідно авторизуватись

ЛИСТОПАД

Я до тебе в сни осінньо-ніжні,
Запахом і дотиком і звуком.
Може згодом чи на цьому тижні…
Радістю, надхненням, просто другом?

Я “щолистопада” забуваю,
Станцію метро і колір неба.
Ні тебе, ні сумнівів, ні чаю.
Годі любий хлопчику. Не треба.

3

Автор публікації

Офлайн 6 років

Savka

3
Коментарі: 0Публікації: 1Реєстрація: 09-08-2020