Я бегу… Я дышу… Я взлетаю…
И галактики – все подо мной…
Как мгновенье во времени, таю
Только рядом… И только с тобой…
Для голосування необхідно авторизуватись
okЯ бегу… Я дышу… Я взлетаю…
И галактики – все подо мной…
Как мгновенье во времени, таю
Только рядом… И только с тобой…
Думок на тему “Я бегу… Я дышу… Я взлетаю…”
Вірш такий глибокий за змістом, відчувається щастя ліричної героїні.