Загубився місяць по дорозі,
Темно так, хоч сонечко вмикай,
Певне, залишився вдома Бозя
І малину кидає у чай.
Якби вийшов, то було б все ладно,
І світився б серпик у вікні,
Тільки Бозі нині листопадно,
І так само, може, як мені.
Для голосування необхідно авторизуватись
okЗагубився місяць по дорозі,
Темно так, хоч сонечко вмикай,
Певне, залишився вдома Бозя
І малину кидає у чай.
Якби вийшов, то було б все ладно,
І світився б серпик у вікні,
Тільки Бозі нині листопадно,
І так само, може, як мені.
2 коментарі “Загубився місяць по дорозі…”
“Вмикай”. Включається те, що має ключ:-)
Тільки душа поета бачить тонкості світу цього.