Збиратися жити, погано все ж жити,
Надії та мрії, ще й лінню згубити.
А потім пізно кричати:”Де ти, життя?”
Давно пішло в забуття… і без вороття.
Збиратися жити
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Збиратися жити, погано все ж жити,
Надії та мрії, ще й лінню згубити.
А потім пізно кричати:”Де ти, життя?”
Давно пішло в забуття… і без вороття.
Яскравий коментатор
Достижение получено 04.04.2021Титул: Яскравий коментатор