Горілиць приляжу на траву,
А небо! То ж нема й хмаринки,
Повік би дивилась на красу,
Де голуби витати звикли…
Немов нашіптує хтось поряд,
Навіщо так вчинили люди?
Життя це щастя, а не жорна,
У війни ж ви безглуздо вгрузли…
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Яскравий коментатор
Достижение получено 04.04.2021Титул: Яскравий коментатор