Все буде дощ. Все буде весна.
Все буде небо і земля.
І знову втрачене воскресне
Під криком першим журавля.
Все буде дивне і чудесне,
І, в блиску талої води,
Все будеш ти, інакше весну
Навіщо Бог пустив сюди?
Для голосування необхідно авторизуватись
okВсе буде дощ. Все буде весна.
Все буде небо і земля.
І знову втрачене воскресне
Під криком першим журавля.
Все буде дивне і чудесне,
І, в блиску талої води,
Все будеш ти, інакше весну
Навіщо Бог пустив сюди?
Думок на тему “Все буде дощ…”
Гарний вірш, а закінчення особливо вдале)