Було і просто, і квітнево,
Без метушні і тісноти,
Куняли заспані дерева,
І хмари бігли хто куди.
Червоним мазалось на сході,
Домів гасилися вогні,
І так мовчалося природі,
І так мовчалося мені.
Для голосування необхідно авторизуватись
okБуло і просто, і квітнево,
Без метушні і тісноти,
Куняли заспані дерева,
І хмари бігли хто куди.
Червоним мазалось на сході,
Домів гасилися вогні,
І так мовчалося природі,
І так мовчалося мені.
Думок на тему “Було і просто, і квітнево…”
І так мовчалося мені, коли я це читала)