Ізнову рік в порожнє збіг.
Гіркий. Гучний та непочутий.
Над витинанками доріг
Кружляє дух нової смути.
Упились дурістю міста,
Та й села ті іще вар’яти.
І чути: тешуть десь хреста
Мою країну розпинати.
Для голосування необхідно авторизуватись
okІзнову рік в порожнє збіг.
Гіркий. Гучний та непочутий.
Над витинанками доріг
Кружляє дух нової смути.
Упились дурістю міста,
Та й села ті іще вар’яти.
І чути: тешуть десь хреста
Мою країну розпинати.
Думок на тему “Ізнову рік в порожнє збіг…”
Шкода, що тут не можна додавати в обране. Обожнюю Вашу лірику, особливо громадянську. “Мою країну розпинати”. Як пронизливо це звучить. Цей вірш один з найбільш вдалих, як і той про планету юа.