Чому сумні у тебе очі?
Чому на дні у них печаль?
Чому в зимові довгі ночі
весь час вдивляєшся у даль?
Нема в очах твоїх надії,
немає в них життя вогню,
вони не бачать навіть мрію
і гублять молодість свою.
Чому сумні у тебе очі, –
про це вже знаєш тільки ти.
Можливо, очі ці – пророчі,
чи перебачили біди…
Думок на тему “Очі”
Нема у них життя вогню