Світліє ніч. Вже ночі досить,
Бо час для іншої пори,
Іде зоря красити коси
У малинові кольори.
Виводить вітер на сопілці
Якісь мелодії нові.
Чому ж так сумно перепілці?
Що загубила у траві?
Для голосування необхідно авторизуватись
okСвітліє ніч. Вже ночі досить,
Бо час для іншої пори,
Іде зоря красити коси
У малинові кольори.
Виводить вітер на сопілці
Якісь мелодії нові.
Чому ж так сумно перепілці?
Що загубила у траві?
2 коментарі “Світліє ніч…”
Як завжди дуже влучно та трепетно, такі переходи кольорів у вірші, маловничі описи, що дають відчуття повного занурення в атмосферу описанного.
Відповім за перепілку: їй не сумно, а меланхолійно. Фото професійне, а вірш – буквально шедевр. Це не просто мальовничі описи, а й глибокий зміст.