Все наше життя –
то кудись поспішати.
То повертатись…
…А на схилі літ
теж думки про майбутнє.
Про завтрашній день.
Для голосування необхідно авторизуватись
okВсе наше життя –
то кудись поспішати.
То повертатись…
…А на схилі літ
теж думки про майбутнє.
Про завтрашній день.
6 коментарів “* * *”
Поетично, щиро, сповідально. Є глибина філософських роздумів. Вражений
Щиро дякую, пане Валерію, за теплі слова та відверті думки.Може, й перебільшена Ваша оцінка, але кожний читач має свою думку.Ваша -це підтримка!
Бажаю І Вам нових перемог та премій! Вони теж додають наснаги, що Ви _ на правильному шляху.
О так… Мудро та щиро. Життя є рух..
Дуже мудро, дуже лаконічно, але в цій стриманості стільки правди, жаги до життя, глибокого осмислення буденності через призму досвіду . Дякую за мудрість!
Щиро вдячний, пані Наталя, за теплий відгук!Радий, що Вам сподобалось.А це теж плюс.Хай І Вам щастить на нові рядочки!
Щиро дякую,паніі Ольвія,, за розкішний коментар та підтримку!І Вам удачі у конкурсі!!