У небесах віджуравлило,
Відлопотіло, відійшло,
А де мої поділись крила?
Де втіх бездонне джерело?
Де ті мої із лишком двадцять?
Слова, скажіть хоч щось мені!
Слова мовчать, слова бояться
Навік пропасти у стерні.
Для голосування необхідно авторизуватись
okУ небесах віджуравлило,
Відлопотіло, відійшло,
А де мої поділись крила?
Де втіх бездонне джерело?
Де ті мої із лишком двадцять?
Слова, скажіть хоч щось мені!
Слова мовчать, слова бояться
Навік пропасти у стерні.
Думок на тему “У небесах віджуравлило…”
Ці слова точно не пропадуть у стерні, а стануть надбанням світової поезії!