Я просто залишаю все позаду,
Дивлюсь вперед, крокуючи життям.
Думки і мрії приведу до ладу,
І раду дам нестримним почуттям.
Мої помилки – досвід і натхнення,
Маленькі кроки до нових вершин,
Бажання оживити повсякдення,
Побачити реальність всіх стежин.
Закрию без жалю чергові двері,
Невпевненість і страх залишу там.
І напишу курсивом на папері:
“За посмішку і досвід вдячна вам”…

Думок на тему “Я просто залишаю все позаду”
Гарно