Колись і я впаду у небо,
Дістану хоч би промінчик сонця
Кинувши його із неба до землі.
Проллється воно ріками із твоїх очей,
Крізь безмежну кількість темних ночей…
У всього є початок,
Так само, все має і кінець,
Але, то все замикається у коло;
Перетворивши всю безмежність,
В ту саму нескінченність…