Відтанцьовує стрілками рондо
Час-пустун. Не спинився і нині
Впавши поглядом з дзеркала гордо
Заховався в невидимім плині
Чи впізнав? Не беруся гадати
І немає на це в нього часу-
Не впускаючи блуд в циферблати
Висмаковує митями ласо
В борг не дасть та і сам не завинить,
Віджене у минуле все вийшле
Вічно був є та буде ,хто ж спинить…-
Перегоничем булого в прийшле
17.11.2017 Португалія
Думок на тему “ПЕРЕГОНИЧ БУЛОГО В ПРИЙШЛЕ ́”
Твір просто супер у своїй глибині)