Люблю гуляти містом у обідню пору,
Коли немає ні автівок, ні людей.
Лише одне весняне сонце над тобою,
Легенький вітер та щебет пісень.
23.05.2017, ©Анна Силка
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Люблю гуляти містом у обідню пору,
Коли немає ні автівок, ні людей.
Лише одне весняне сонце над тобою,
Легенький вітер та щебет пісень.
23.05.2017, ©Анна Силка