Ми не вмираєм, ні, то помирає час,
Він помирає стрімко, непреривно!
Ми житимемо вічно, повсякчас,
І розквітатимемо серцем, несумнівно!
Ми не вмираємо, лиш тінь стає ясна,
А ми до смерті, мила, не причетні!
Ми не вмираємо, знов літо, знов весна,..
Якщо ми любимо – ми вічні, ми безсмертні!