У літі бабинім…
У літі бабинім так затишно, немов
Я знов дитиною приїхав до бабусі,
Де обнялася з мудрістю любов…
І не такі страшні щипучі гуси.
Де в батьківський кулак медова груша
І все життя попереду іще,
В якім сльозлива осінь непорушно
Закрита в небі сонцем-сургучем.
20.10.19.
Думок на тему “У літі бабинім…”
Так затишно🤗