Осінь – це час, коли ми любим теплі пледи,
Ніжно закутуємось в шарфи, п’єм глінтвейн,
Коли подалі заховаєм легкі кеди,
Коли на потім лишим море думок, ідей,
Коли ми надто любимо тепло каміна,
Коли нудьгуєм “за компанію” чи просто так,
Коли на трошки стишуєм вітрила,
Коли на потім відкладаємо черговий старт,
Коли неспішність зновує стає в моді,
Коли цінуємо обійми у стократ,
Коли у душах настрій, як в природи,
Коли мудруєм, як старий Сократ.
Осінь – це час міцних обіймів,
Це “передишка” перед новим ривком.
Це вечір “со смыслом” фільмів,
Душевних бесід, сентиментального кіно,
Це не фінал. Та ми підводим риску
Під тим, що встигли, і чого добились.
І нові старти вже напрочуд близько.
Перепочинем…
Годинник відраховує хвилини.
#Люда_Царевна
2 коментарі “Осінній ремейк”
Дуже оригінальний вірш про осінь, де є несподівані сучасні ритми життя 21 століття , несподіваний сюжет для сотні фільмів, все в цілому складає дуже приємне враження. Особливо вразила згадка про філософа Сократа як прояв духовного світу ліричної героїні .
Пане Валерій, приємно вражена Вашим коментарем. Він, мабуть, яскравіший, ніж мій вірш.