Приспів:
Ллє за вікном осінній дощ,
А на душі осінній джаз.
В зажурі жовтолистий парк,
Сумує бо не бачить нас.
І
Я відчував твою любов,
Твій погляд серце спопеляв,
Щасливий був, коли тебе
Я з поміж тисяч упізнав.
Ти, як гармонія сама,
Ти радість, світла дивина.
Була зі мною поряд ти.
Була…
І вже тебе нема.
Приспів:
А за вікном осінній дощ,
А на душі осінній джаз.
В зажурі жовтолистий парк,
Сумує бо не бачить нас.
ІІ
Я був такий ще молодий,
Не бачив щастю перешкод.
Тобою дихав я та жив,
Навіки, думав, ми разом.
Яскрава то була пора.
Твій сміх у пам’яті луна.
Була мелодія в душі.
Була…
Тепер її нема.
Приспів:
А за вікном осінній дощ,
А на душі осінній джаз.
В зажурі жовтолистий парк,
Сумує бо не бачить нас.

Думок на тему “Осінній джаз.”
Красиво