Для голосування необхідно авторизуватись

Вже переболіли.

Зустрілися два кума на дорозі
– І як ся маєте, в цій вірусній облозі?
– Та Слава Богу, тягнем помаленьку,
Города трохи і хазяйства жменьку.
– Як ви, тримаєтеся куме, чи здорові?
– Ой снилися вінки вже кольорові!
Та стало легше ось, перед обідом,
Мабуть переболів, я тим ковідом.
– Як взяти до уваги всі симптоми
І дрижаки, і кашель і утоми,
А ще якась холера крутить м’язи
То я переболів – чотири рази.
7

Автор публікації

Офлайн 2 роки

analgun

1 084
Коментарі: 364Публікації: 222Реєстрація: 07-04-2020

Автор місяця (Квітень 2021)

Достижение получено 16.05.2021

Титул: Автор місяця (Квітень 2021)

За публікацію “Де волошки…”

22 вподобань користувачів у квітні

Яскравий коментатор

Достижение получено 02.08.2020

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 09.05.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Думок на тему “Вже переболіли.”