Не судіть!
Не судіть, не навчайте як жити,
Бо у кожного щастя своє.
Кого зрадити, кого любити,
Доля лишить для мене моє.
Тим, хто серцем мене зігріває,
Хто згадає в молитві ім’я,
Хто душею мене відчуває,
Кожен день щиро дякую я!
Хай не впишеться в норми моралі
Незручна поведінка моя.
Та, здається, за роки печалі
Заслужила на щастя і я.
Покаяння? Щоб знову грішити?
Дасться кожному що заслужив.
Не розказуйте як мені жити!
Богу скажемо хто я нас як жив.