ПОШЕПКИ(virus)
Довкола, зупинився час,
Яскраво, Сонце вже не гріє.
В лиху годину, поміж нас,
Ще залишається надія.
На вулицях порожньо стало,
Так мало сміху дітлахів.
Велике Горе нас спіткало,
Притихло більшість голосів.
Багато сліз, чимало болю,
І сірі хмари у вікні.
Не зупинити нашу долю,
Горять тіла, як у вогні.
Помолимось Святій іконі,
Ти, Матір Божа, збережи!
Весь Світ у Господа в долоні,
Нам вижити допоможи.
Повинні за гріхи платити,
Бо ж ми руйнуємо наш світ.
Що ми не вміємо радіти
Послав Господь нам стільки бід.
Він дав життя, що найцінніше,
Він вчив любити і прощать.
Наша сім’я, – це нарідніше,
Це те, що треба поважать.
Чому ж руйнуєм та вбиваєм,
Не знаючи, що “там” чека?
Близьких, чомусь, не пробачаєм,
“Тримайся! Ось моя рука!!!”
Чому не скажемо такого,
Тому, хто тоне у “воді”?
Полину терпкого й гіркого,
Принесемо, хто у біді.
Не смій пускати в серце, – злобу,
Ти бережи тепло своє.
Пробач своєму, Ти , народу,
Дай милосердя нам Своє🙏.
Хай, ” Судний день”, ще не настане,
Хай буде прощена людина.
І кожен на коліна стане,
Чоловіки, жінки, дитина.
Ми пошепки… Так, ледве чутно
Говоримо всі: “Отче наш”!
Чекати будемо майбутнє,
Ти, збережи його для нас🙏

22 коментарі “ПОШЕПКИ(virus)”
Дуже сильно та актуально. як нагадування про справжні життєві цінності, як пересторога від невміння цінувати те, що маємо. Це наче молитва-каяття, наче дороговказ.
Час нелегкий,але кожен з нас має змогу додати часточку доброти в це життя.
“Ще залишається надіє.” – тут, мабуть, одрук. Або залишається надія, або залишаються надії.
Там ще десь є “пробачати близьких”, але краще “пробачати близьким”.
сильно сказано. справді актуально і чітко, без зайвої мякоті. бо так на жаль воно і є. будемо надіятися, що нам буде ще дано шанс виправвитися.
Це не лише дуже талановитий вірш поетеси, яка останнім часом показує стрімке творче зростання….Це не лише майстерне володіння Словом. Це не лише філософські роздуми про наше життя в Україні та Світі на теренах липня 2021 року….Це в першу чергу МОЛИТВА ДО ІСУСА ХРИСТА, але у формі щирого та глибокого вірша. Та чи почує його Господь на золотому троні в Царстві Небесному? Це все ми відчуємо найближчим часом. Адже Господь відповідає на молитви людей, в серцях яких палає вогонь ВІРИ…
Красиво написано. Удачи вам!
Вдячна за глибокі, змістовні думки, щодо моєї поезії. Це має велике значення для мого життя🙏
Ковід 19
Це дуже страшный вірус, який торкнувся багатьох сімей. Та ми, чомусь, ніколи не задумувалися над тим….
Можливо, Господь, таким чином дає нам знак?
Щоб ми осягнути, як ми живемо, що ми робимо, чи ми правильно робимо?
В 21столітті так мало доброты. Безкористної, чистої, справжньої.
Натомість, ми жаліємось на погане життя, осуджуємо ближніх, чинимо злобу, сіємо хаос…
Живучи в цій “штучній пітьмі”, яку ми самі й створили, ми, не намагаємось жити в гармонії з собою, одне з одним, з природою.
Чому ж тоді ми жаліємось на своє існування, якщо ми самі його і будуємо таким…
Великий дар Божий, людина псує, паклюжить та знецінює. Мы гнівимо Всевишнього за погане життя на Землі… Та натомість… Ми руйнуємо себе.
Дуже сильно написано, пробирає до душі
Реалії нашого часу
Дуже сподобався вірш! Люди звертаються до Бога у скрутні часи, і це природньо. Але це й ще нагадування, що розмова з Богом – має бути завжди, і коли нам погано, і коли добре.
Шкода, що ми згадуємо Бога лише, коли ннам погано🙏
Життя бентежне, незрозуміле, та потрібно знаходити хороше, щоб вірити, щоб любити
Катерино, вы праві.
Нажаль, люди частіше згадують Бога в погані часи. Та ми не повинні дякувати Йому, коли нам добре
Miafina
Так, то одрук, вже виправила. Дякую за помітку. Успіхів вам
Olvia
Щиро, яскраво, правдиво.
Дякую, що ви мій читач та вам до душі моя поезія.
Творчих нам злетів, без падінь🙏
Vadym
Молитва, – це наш маленький провідник, до близькості з Богом
Валерію, як завжди, вы не оминаєте мої нові душевинки. Дякую вашій увазі, за допомогу, підказки та любов…
Це так важливо в наш час зберігати віру, надію, любов…
ЦЕ Божий дар, що даний нам, – наше життя.
Знаки долі, що посилає нам небо… Прислухаюся… Зупинюся… Помолюся
Дуже мудро і красиво написано 😊
Валюша, ваша поезія також прекрасна. Дякую і за вашу оцінку для сене❤️
Вірш правдивий та неабияк актуальний для сьогодення .Нам всім варто задуматися над своїм життям. Дякую автору!