Свої зірки вже запалили айстри –
Ряснить сузір’ям клумби небосхил.
Жоржин голівки – ліхтарі кулясті –
На радість людям серпень засвітив.
Сади прикрасив лампочками грушок,
Гірлянди слив розвісив на гілках.
На простирадлах тіней й трав’яних подушках
Так любо загубитись у думках…
Вбирають яблука щоденно дози світла
І їх в собі акумулюють до зими.
Щоб в дні морозні знов душа розквітла –
Шматочок літа з кошика візьми.
В смугастий килим вже лягли покоси,
Й на сотні метрів свій розносять аромат.
А жовтим нивам підстригають коси –
Себе окупить жертва у сто крат…
І все п’янить, і полонить, і вабить.
Дарує подарунки і врожай.
Так мудро серпень сум розбавить,
Що неодмінно завіта… На жаль…
12.08.2018
Думок на тему ““Серпень””
Мені аж яблуками запахло, як вірш Ваш прочитала. Супер