Для голосування необхідно авторизуватись

У тебе є – ти!

у тебе є - ти

Знай, у тебе є лише ТИ!
Тож, сміливо спалюй мости.
Не читай паршиві листи,
Що не в змозі тебе спасти.
Відчайдушно рубай хвости
Глухим, що не чули: “Прости”…
В мить, коли проти тебе світи,
Перед кожним чоло не хрести.
Знай, у тебе лишаєшся ТИ!

10

Автор публікації

Офлайн 5 років

DYUA

22
Коментарі: 0Публікації: 4Реєстрація: 12-08-2020