Скінчився день. Сідає вечір.
Накину легкий светр на плечі.
Піду пройдуся…
Й наодинці,
Мов на кінцевій на зупинці
Замислюся…
Куди йти далі?
Аби подалі від печалі.
А де це?
Може в казках, мріях?
Чи сподіваннях та надіях?
Напевне…
Так в житті буває,
Що спокою душа не знає.
Але шукає…
Скінчився день. Сідає вечір…
Лиш Янгол обійма за плечі…
Анна Корольова
13.06.2017