❤️Ти не Версаль,
Не дольче віта,
Ти – мій зухвалий трибунал.
Тобою вбита Афродіта,
Для неї ти – дев‘ятий вал.
Ти говірка. Багатогранна.
Ти – щира усмішка і гнів.
Для когось ти – кліше, банальна.
Для інших – краща від усіх.
Ти – вечір в дім, ти зранку дзвін,
Ти – Магдалена, – хто б повірив!
Ти ліпше вікон, вище стін,
Гостріші слова твої стріли.
Ти не Версаль. І ти не Лувр.
Ні пафосу і ні мистецтва.
В тобі не знайдено гравюр.
Але добіса серцеєдства.
Ти не палац. Ти більше – Дім,
І я ітиму за тобою,
Хто б не кричав, не заважав,
І не лякав мене тюрмою.
Прошу співай! Прошу не спи
ніколи! І в мені не сумнівайся.
Люблю тебе, якою є,
Душа, не бійся, – роздягайся.