Для голосування необхідно авторизуватись

Я би мала тебе ненавидіти

Я би мала тебе ненавидіти.
За всі вчинки, що ніде подіти.
А бажання мовчанням поранити
Я не можу ніяк зрозуміти…

Намагалась тебе ненавидіти.
Бо втомилася вже шаленіти
Від думок, що їх швидкість не збавити,
Й серце біль вже не може терпіти…

Я б хотіла тебе ненавидіти!
Й жити далі без тебе зуміти.
В решті решт собі якось зарадити.
Але ж як припинити любити?…

Анна Корольова
09.11.2018

2

Автор публікації

Офлайн 6 років

Анна Корольова

126
Коментарі: 0Публікації: 50Реєстрація: 11-08-2020

Срібне перо

Достижение получено 29.11.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 50 і більше публікацій

Думок на тему “Я би мала тебе ненавидіти”