Я би мала тебе ненавидіти.
За всі вчинки, що ніде подіти.
А бажання мовчанням поранити
Я не можу ніяк зрозуміти…
Намагалась тебе ненавидіти.
Бо втомилася вже шаленіти
Від думок, що їх швидкість не збавити,
Й серце біль вже не може терпіти…
Я б хотіла тебе ненавидіти!
Й жити далі без тебе зуміти.
В решті решт собі якось зарадити.
Але ж як припинити любити?…
Анна Корольова
09.11.2018
Думок на тему “Я би мала тебе ненавидіти”
Хороший вірш. Дуже.