Квітує осінь спілими плодами.
У руки сипле зорепад ясний.
Ступає осінь тихими садами…
І грає коників оркестр сумний.
І ми з тобою літо проводжаєм,
Цінуємо і любимо земне!
Хоч молоді, та аксіому знаєм:
Усе, усе… Усе колись мине!
Для голосування необхідно авторизуватись
okКвітує осінь спілими плодами.
У руки сипле зорепад ясний.
Ступає осінь тихими садами…
І грає коників оркестр сумний.
І ми з тобою літо проводжаєм,
Цінуємо і любимо земне!
Хоч молоді, та аксіому знаєм:
Усе, усе… Усе колись мине!
Думок на тему “Квітує осінь спілими плодами…”
гарний вірш